Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek genellikle mal mülk ve ganimet demektir. Bazen de üzüntü olabilir. Büyük ve küçük balık farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada  Balık Görmek Ne Demek?

Rüyada balık görmek  bazı rüya tabircilerine göre para kazanmak, eğitimde iyi bir şeyler yapmak olarak tanımlanır. Bazen de sefere çıkmak anlamına gelir. Pişmiş balığı yediğini görmek genelde zenginlik, para anlamına gelir. Bazen de çocuk olacağına ve mutluluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada  Canlı Balık Yemek

Birçok rüya tabircisine göre rüyada balık görmek  canlı balık yeme şeklindeyse rüya sahibinin mal sahibi olacağına işaret eder. Deniz ya da nehirdeki canlı balıkları çiğ yediğini gören kişi beklediği ganimeti elde edeceğine işarettir.

Rüyada Balık Pişirdiğini Görmek

Bir kişi rüyasında balık pişirdiğini görüyorsa  en yakın zamanda büyük miktarda para kazandıran bir işe gireceği anlamına gelir. Bazen de sıkıntıları ve uğradığı zararı karşılayacak bir işe gireceğini gösterir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada balık görmek  eğer büyük bir balık görülmüşse asker, bir başka kişiyle cinsel ilişkiye girmemiş  dişi, gam, keder, ganimet gibi anlamlara gelmektedir. Bazen de hizmetçi olarak yorumlanır.

 Rüyada Kızarmış Balık Görmek

Rüyasında kızarmış balık görmek , gökten kızarmış bir balık indiğini görmek, dua ettiği bir şeyin olacağına işarettir. Bir düşmana karşı alınan zaferi işaret eder. Bazen de şans ve değerli bir iş demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir