Rüyada Birinin Su İstemesi

Rüyada birinin su istemesi, rüyada birinin bizden su istemesi bize ihtiyacı olan bir kişiyi gösterir. Bizim sorumluluğumuzda olan ve bize muhtaç bir kişidir. Evlat, eş, anne, baba veya kimsesiz yardıma muhtaç bir tanıdığımızdır. Rüyasında birinin çok susadığını ve kendinden su istediğini görmek aynı zamanda o kişinin dininde eksiklik olduğuna, davranışlarının yanlış olduğuna, toplum tarafından hoş karşılanmayan işlere bulaştığına işarettir. Bu kişiye su vermek onu doğruya teşvik etmek ona yardım etmektir. Ona doğru yolu göstermek yanlışlarından dönmesini sağlamaktır. Bu kişiye su vermekle onu hayata yeniden kazandırıp sağlıklı bir birey olmasına yardımcı olmuş oluruz. Onu topluma yeniden kazandırırız. Böylelikle bu kişi sağlıklı bir birey haline gelir ve sağlıklı bireylerin yetişmesi sağlıklı bir toplumu oluşturur.

Rüyada birinin su istemesi, rüyada su isteyen kişi tanıdık bir kişiyse onunla konuşmalı rüya sahibinden bir isteğinin olup olmadığını sormalısınız. Eğer tanımadığınız bir kimse ise birine yardım etmeli bir sadaka vermeli, ihtiyaç sahibi bir kimsenin ihtiyacını karşılamalısınız. Ölmüş bir kimse sizden su istiyorsa o kişinin hayrına bir mevlit okutulmalı ve yemek verilmelidir. Bu o ölmüş kişinin isteğine karşılık gelecektir. Bazen de birinin sizden su istemesi adadığınız bir adağın olduğuna fakat bunu yerine getirmediğinize işaret eder. Bir an önce adağınızı yerine getirmelisiniz. Yüksek mevkide bir kişi rüyasında birçok kişinin kendisinden su istediğini görmesi kendi yanında çalışanlara emrinde olan insanlara adaletli davranmadığını ve haklarını vermediğini gösterir. Bu kişiler haklarını almak için beklemektedirler.

Rüyada Birinin Su İstemesi
Rüyada birinin su istemesi, rüyada ailenizin eşinizin çocuğunuzun sizden su istemesi onlar ile yeterince ilgilenmediğinizi ve onlara iyi davranmadığınızı eksik bıraktığınızı gösterir. Bu da ailede sorunların baş göstermesine aile içi huzursuzlukların artmasına sebep olur. Ailenizin sadece maddi olarak ihtiyaçlarını karşılıyor olmanız onların tüm ihtiyaçlarını karşıladığınız anlamına gelmez, onların maddi ihtiyaçlarının yanı sıra sevmek sevilmek, birlikte zaman geçirmek gibi manevi ihtiyaçlarını da karşılamalısınız. Aksi taktirde ailenizi kaybedebilir yalnız kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir