Rüyada Deniz Görmek

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek  genellikle istenilen şeye ulaşmaya işaret eder. Gönül işlerinde mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Deniz Görmek 

Rüyasında deniz gören biri eğer esnafsa,  işte başarı elde edecek ve istediği mal mülke kavuşacak demektir.  Bazen de rüyada deniz görmek  kuvvetli, cüsseli, adil  bir kişiye işaret eder.  Eğer deniz saf ve temiz şekildeyse  adalete önem veren bir devlet reisine, kirli bir deniz varsa da zalim bir yöneticiye işarettir. Deniz görme çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. Savaş ve savaşta elde edilecek ganimete de işaret edebilir.

Denizi Geçtiğini Görmek

Rüyada denizin üzerinden geçtiğini gören kişi para ve mülk sahibi olacağına yorumlanır.  Eğer bir kişi tüyasında denizden su alıyorsa Allah’tan gelecek ihsana işaret eder. Denizin suyu eğer azalmış ya da çekilmişse  ekonomik krize işaret eder. Bir kişi rüyasında deniz üzerinde batmadan duruyorsa devletten gelecek bir iyilik demektir. Bulanık denizi tiksinerek içmek,  keder demektir.

Denizde Boğulduğunu Görmek

Birçok rüya tabircisine göre  rüyada deniz görmek  boğulma şeklindeyse günaha batmak ya da şehit olmak demektir. Rüya sahibi eğer denizi baştan sona yarıyorsa esenliğe ulaşacaktır.

Rüyada Derine Dalmak Ve Çıkmak

Rüyada deniz görmek  eğer derine batarak çıkmak şeklinde görülüyorsa dünya nimetlerinden yararlanmaya işaret eder. Bir kişi rüyasında denizden su avuçlayarak bir gemiye , tekne içine koyuyorsa çocuğunnun uzun ömürlü olcağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir