Rüyada Evlenmek

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır.  Genellikle  zengin olunacağına işaret eder. Genç biriyle evlenen bir kişi yakında bolluk içinde olacak demektir.

Rüyada Evlenmek Nedir?

Diyanet yorumlarına göre rüyada evlenmek bir kişiden büyük bir menfaat görüleceğine işarettir. Muradı olan bir kişi o istediğine kavuşur. Bir kişi rüyasında bir kadına evleneceğini gizlice söylüyorsa o kişinin dünyada arzu ettiklerine kavuşamayacak demektir. Evleneceği kadın razsı gelirse büyük bir zenginlik demektir.

 Evliyken Başka Biriyle Evlenmek

Rüyada evlenmek  zaten evli olan bir kişi için  ölüme işarettir. Bir kişi adını bile bilmediği biriyle, zaten evliyken  evleniyorsa evinden ya da yakınlarından birinin öleceğine işaret olabilir. Eğer rüyayı gören kişi kendisinin bir yabancı kadının evine güvey olduğunu görürse ve kendi eşini göremiyorsa o kişi ölecek anlamına gelebilir. Bir erkek, yaşlı bir kadınla evlenirse  hayır demektir. Evlendiğini gören kişi eğer ölü bir kadınla izdivaç yaptıysa o kimsenin yaşanntısında kötü bir süreç olacağına işarettir. Eğer rüyayı gören kişi, evlendiği kişinin başka dinden olduğunu  öğrenirse kötü huyu olan bir kadınla evleneceği anlamına gelir. Bir kişi Yahudi bir kadınla evlenirse sanat açısından ilerleme kaydedecek demektir.

 Hamile Kadının Rüyada Evlenmesi

Rüya tabircilerine göre rüyada evlenmek hamile kadın tarafından görülüyorsa çocuk büyük ihtimalle kız demektir. Hamile olmayan bir kadın rüyada evlenirken çok mutsuzsa  yeni bir kişiyle tanışacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir