Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rğyada hamilelik görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genellikle sevindirici bir haber ya da çocuk olacağına işaret eder.

Rüyada Hamilelik Görmek 

Bir kişi rüyasında hamile olduğunu görürse şansının döneceğine işarettir. Ancak bazı yorumculara göre rüyada hamilelik görmek  sıkıntıya işarettir. Hamile olan kişinin sıkıntılı bir süreç içerisinden geçeceğini ifade eder.  Bir kişi eğer hamilelik sonrası doğurduğunu da görüyorsa sıkıntılardan tamamen kurtulacağına işaret demektir. Eğer kız bebek oluyorsa borçlanmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi hamileyse hamilelik sürecinin de kolay geçeceğine işarettir. Bazı yorumcular da hamilelik durumunu rüyada görmenin maddi kazanç anlamına geldiğini söyler. Rüyayı gören kişi bekarsa evlenecek demektir.  Bazı yorumculara göre  bir erkek bir kadını hamile olarak görürse bu erkek için sıkıntı demektir.

 Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Görmesi

Erkeklerde rüyada hamile olduğunu görmek  genelde pek hayra işaret etmez. Kendisini hamile olarak gören bir erkek sıkıntı ve umutsuzlukla karşılaşacak demektir. Fakat erkeklerin kendini rüyada hamile görmesini kazanç artışı olarak da yoran tabirciler vardır. beklenmeyen bir yerden kazanç elde etmeye işaret edebilir.

Başka Bir Kişinin Hamile Olduğunu Görmek

Bir başkasını hamile gören kişi iş hayatında başarılı olacağına işaret eder. Rüyada hamilelik görmek  eğer kendi çocuğunuzun hamile olması şeklindeyse evde geçmi sağlayan kişinin gelirinin artacağına işaret eder. Çocuğunuzun hamile olduğunu görmek, kazanç artışı ile yorumlanır.  Hayra işaret eder.Bir kişi eşinin hamile olduğunu görmek erkeğin gelirinin çoğalacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir