Rüyada Kadın Polis Görmek

Rüyada Kadın Polis Görmek, Keder ve üzüntünün habercisi olarak yorumlanan bu rüya yakın zamanda maddi ve manevi açıdan önemli kayıplar olacağına işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluk sahibi olması gerektiğine ve belirli aşamayla birlikte istenilen makama ulaşma bakımından gayret göstereceğine delalet eder. Bu hususta çevredeki kişilerin rüya sahibine özenip sürekli rakip halinde olmalarına da nail olan söz konusu bu rüya huzursuz ruh haline delalettir. En küçük fırsatta düşman gözetiminde olunacağına ve sıkıntı çekileceğine işaret eden rüyada kadın polis görmek çaresizliği belirtir.

Bazı alimlere göre de hayra yorumlanan rüyada kadın polis görmek yaşanan kaygı durumundan kısa sürede kurtulup feraha erişmeye delalet eder. Üniforma devleti simgelemekte olup rüya sahibinin devlet bünyesinde yeni bir iş imkanına kavuşacağına ve azmin zaferine ulaşacağına yorumlanır

Rüyada Kadın Polis Görmek

Öte yandan maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret eden bu rüya bekar biri tarafından görüldüyse yakın zamanda aşk hayatında önemli gelişmeler olacağına da nail olur.

Rüyada silahlı kadın polis görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda bir haber alacağına işarettir. Birtakım düşmanların varlığını belirtir. Yaşam boyunca dikkatli adım atılmasını belirten bu rüya hayati meselelerde ani kararların alınmaması gerektiğini ve düşünerek hareket edilmesi gerektiğine yorumlanır. Bilinç altında yer edinen olumsuz vakaların her an ortaya çıkabileceğine de nail olan bu rüya sürekli tetikte olmak anlamına gelmektedir. Eğer ki rüyadaki silahlı kadın polisin üniforması temiz ise rüyayı gören kişinin işlerinde başarıyı yakalayıp yükseleceğine delalet eder. Kirli ise belanın habercisidir.

1 Comment

  1. rüyamda polisler bizi çeviriyor. esas olan kadın polis o bizi sorguluyor.alıyor pc basına araba başına sonra koluma giriyor sarkıntı olur gibi bana sarılıyor.diğer erkek polis de bANA ÇEMKİRİYO hayırdır sen felan gibi bende ben ypmadım o yaptı diorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir