Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek   birçok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Genellikle cahil bir adama ya da alçak bir düşman demektir.

 Kavga Eden Köpekler Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüyada köpek görmek  eğer birbiriyle kavga eden köpekler şeklindeyse, tersine ferah ve güzel bir hayata işaret eder. Köpek görmek genelde dünya işlerinde iyilik güzellik demektir. Eğer görülen köpek yaramazsa rüya sahibine zarar verecek bir düşman anlamına gelir.

Evi Koruyan Köpekler Görmek

Rüyada köpek görmek  eğer evi koruyan köpekler şeklindeyse inanç kaybına işaret eder. Biir kişiden ya da bir işten ümit kesmek anlamına gelir. Eğer bir kişi rüyasında süs köpeğini kucağında taşıyorsa bir kişinin ihanetine uğranması anlamına gelir. Bazı tabircilere göre ise iyilik ve şevkatli birileri demektir. Ev köpeği görmek, bazen zalim bir düşmana işarettir. Görülen bir tazı köpeği ise, vicdansız kimse demektir.

Rüyada Köpeği Sürüklemek

Bir kişi rüyasında bir köpeği tasmasından tutup sürükleyerek bir yere götürüyorsa , birilerinin kendisinden yardım isteyeceğine işaret eder.  Eğer köpek ağzından salyalar akıyorsa ve bu rüya sahibinin üstünü kirletiyorsa kötü birinden gelen sözden dolayı üzülmeyi ifade eder. Bir kişi rüyasında köpeği bahçede ya da caddede gezdiriyorsa merhametli bir kişi demektir.  Bazen de keyfine düşkün birine işaret eder.

Köpek Isırdığını Görmek

Rüyasında köpek ısırdığını görmek düşmandan gelecek bir zarara işaret eder. Isırık acısı ne kadar çoksa zarar da o kadar çok olur.  Rüyada köpek görmek yavru köpek görmek şeklindeyse sevimli bir çocuğa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir