Rüyada Ölmüş İnek Görmek

Rüyada ölmüş inek görmek, rüyada inek görmek hayra yorumlanır. Nadiren şerre yorumlama yapılır. Rüyada inek görmek, hayırlı bol kazanca, helal rızka, şan ve şerefe, yüksek mertebelere delalet eder. Aynı zamanda bekarlar için hayırlı kısmetlere, kurulacak olan yeni ve mutlu yuvalara, zenginliğe, iyi niyete, berekete ve bolluğa delalet eder. Mesela rüyada inek sütü, bolluk bereket huzur ve sevincin habercisidir. İneğin memelerinde süt gören kimsenin hayatı zenginlik içinde geçer ve bol rızıkla hayatını idame ettirir.

Rüyada inek sağmak sağlık sorunu varsa şifa bulacağına, borcu varsa kolay yollardan rızk kazanarak o borçtan kurtulacağına, işsiz ise ilerisi olabilecek, makam ve mevkide sınır tanımayacak işlerin karşısına çıkacağına hatta bunları değerlendirip bütün hayatını değiştirebileceğine delalet eder iken, bu rüyayı gören kişi eğer mahkumsa, hürriyetine kavuşabileceğine işaret eder. Rüyada ineğin memesini gören bir kimse de hiç ummadığı yerden rızıklanır, beklenmedik nimetlerle karşı karşıya kalır. Bol kazançlar elde eder. İnek memesi genel olarak ticaretle uğraşanlar için, yaptıkları ticarette alacakları karı ve kazancı işaret eder. Eğer memesinde bol süt görürse bu rüyayı gören kişi, bu rüya çalışma hayatındaki kazancın ne kadar bol olduğunu, eğer süt az ise ineğin memesinde bu da kazancının az ve bereketsiz olduğuna delalet eder.

Rüyada ölmüş inek ise, mağlubiyetten sonra arzulanan sevince, büyük uğraşların ardından elde edilecek büyük kazanca, sıkıntıdayken özlediği berekete, zorlukları ardında bırakarak elde ettiği huzura ve inanılmaz cefalara katlanarak elde etmek istediği makam ve mevkiye delalet eder. Bazende şöyle yorumlanır rüyada ölmüş inek görmek, uğraşlarını boşa çıkartmayan hak edilen kazanca, uzun süren çabaların ardından kazanılan ticari kazanca ve ticari itibara delalet eder.

Rüyada yeşil inek görmek, bütün riyakarlıktan sakınan, günah işlemekten korkan ve günahlardan sakınan, namus ehli, takvalı bir kadına işaret eder. Böyle bir rüya gören kişi, iffetli, namuslu, haysiyetli, edepli, günahsız ve takva sahibi biriyle tanışır ya da arkadaş olur veya böyle bir kadınla evlenir.

Mesela rüyada yeşil bir ineğin size doğru geldiğini görmeniz, sizinde kulluk görevinizi dosdoğru, güzel bir şekilde yapmanıza delalet ederken, rüyanızda yeşil bir ineğe sahip olmanız, dindar ve takva sahibi bir kadınla izdivacınıza işaret eder.

Rüyada boynuzlu inek görmek, itaat etmeyen, saygısız ve ahlaktan nasibini almayan bir kadına işaret eder. Rüyayı gören şahıs ya bu özellikleri taşıyan biriyle bir yuva kurmak ister ve evlenir, yada gerçek yaşamında böyle bir kadınla herhangi bir münasebeti olur. Bu sebeple rüyada inek görmek genel olarak hayra yorumlanır ama rüyanın içeriğindeki ineğin yaşaması yada ölü olması, rengi cinsi, büyüklüğü, küçüklüğü, sütlü olması yada sütünün az olması, rüyada ki yaklaşımı yer yer iyi manalara gelse de kötü anlamlarda içerebilir. Bu yüzden rüya tabir edilirken her ayrıntıya çok dikkat edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir