Rüyada Saç Görmek

rüyada saç görmek

Rüyada saç görmek diyanet ve bazı rüya tabircilerine göre değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Birçok kişi hayra yorar.

Rüyada Saç Görmek  Ne Demektir

Diyanete göre rüyada saç görmek bireyin güçlenmesine işaret eder.  Hayatında sıkıntı olan kişiler bundan kurtulacak demektir. Zorluk yaşayanlar bu durumların üstesinden gelecek demektir.

Saç Kesmek Ne Demek?

Rüyasında saç kestiğini görmek demek sorunlu birkaç gün geçireceğinize işarettir. Bazen yüksek mevkideki kişilerin makamlarının sarsılacağı anlamına gelir. Eğer saçı kesen kişi başka bir kişiyse, işlenmeyen bir suç nedeniyle iftiraya maruz kalacağınız demektir. Başka bir yoruma göre tartışma ve sürtüşmeye işaret eder.  Evli olan kişi eşi ile tartışacak demektir. Rüyada saç görmek aniden bir değişiklik olacağı anlamına gelebilir.  Sağlık sorunlarına da işaret edebilir.

Saçları Olduğundan Daha Gür Görmek

Bir kişi rüyasında saçlarının olduğundan daha gür oluğunu görüyorsa yeni eşyalar alacağınıza işaret eder. Rüya sahibi eğer sıkıntılı günler yaşıyorsa feraha çıkmak anlamına gelir. Eğer huzurlu bir kişi bu rüyayı görürse de daha da çok iyi günlere işarettir.

Saçlarının Uzadığını Görmek

Rüyada saç görmek  eğer uzayan saçlar varsa ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Eğer rüya sahibi çocuk isteyen bir kişi tarafından görüldüyse çocuğu olacak demektir. Rüyasında saçını özellikle uzatan bir kişi eline büyük miktarda para geçecek demektir. Bir kişi rüyasında saçlarını taradığını görüyorsa uzun ömürlü dostluklar demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir