Rüyada Yılan Görmek Yorumu

Rüyada Yılan Görmek Yorumu

Rüyada yılan görmek, yılanı nasıl gördüğünüzebağlı olarak farklı şekillerde  yorumlanmaktadır. Genel olarak sıkıntılı ve zor bir sürece işaret eder.

Yılan Sürünerek Size Geliyorsa

Yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek çoğu zaman düşmanlarınızın size karşı birleşeceğine işarettir. Rüyada yılan görmek  tehlike ile anılır.

Yılanı Öldürmek Yok Etmek

Eğer kişi rüyasında yılanı öldürüyorsa, kendisine karşı olan kişileri yenecekanlamına gelir. Rüyada yılan görmek  eğer yılanı kesme ve bu şekilde öldürme şeklindeyse yine zafere işaret eder. Eğer rüya sahibi yılanın başını ezdiğini görürse de düşmanları karşısında güç kazanacağına işarettir.

Yılan Eti Görmek Yılan Yemek

Yılan eti yemek şeklinde bir rüya görülüyorsa  yapılan bir işten yarar sağlanacağına işarettir. Ayrıca bir sevince, menfaatlere uyan bir duruma yorulur. Rüya sahibi sadece yılan eti görüyorsa, etini çiğ yiyorsa düşmanını alt edecek demektir. Ayrıca alt ettiği düşmanının malından da nasiplenecek demektir. Rüyada yılan etini, kanı ve kemiğni görmek, düşman malı olarak yorumlanır.  Bunu yemek de nasiplenmek olarak değerlendirilir.

Rüyada Yılan Isırması Ne Demektir?

Rüyada yılan görmek   yılanın ısırması şeklindeyse,  İslami yoruma göre bir zarar geleceğine işarettir. Düşmandan gelen  zarar ve düşmanın neden olduğu  kötülükler demektir.  Rüyasında akrep, yılan benzeri zehirli bir hayvanın kendisini ısırdığını gören kişi kazanılan malın haram olduğuna ya da olacağına işarettir. Düşman tarafından gelecek bir sıkıntı, üzüntü anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir